Zámečnická pohotovost Praha

OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ
V nouzí jsme u Vás za cca 15 min! Zabouchnuté dveře otevřeme rychlé a BEZ POŠKOZENÍ!
Více zde
OPRAVA PO VLOUPÁNÍ
Opravíme dveře po vloupáni a navrhneme vhodné zabezpečeni!
Více zde
VÝMĚNA ZÁMKU
Stěhujete se do nového bytu nebo jste ztratili klíče? Měníme zámky pro Váše bezpečí!
Více zde
OTEVŘENÍ AUTA
Zabouchnuté klíče v autě? Vybita baterie? Auto otevřeme rychle a BEZ POŠKOZENÍ!
Více zde
ZABEZPEČENÍ DVEŘÍ
Víme jak Vás spolehlivě zabezpečit proti zlodějum!
Více zde
OTEVÍRÁNÍ TREZORŮ
Otevírání, servis a opravy všech typu trezorů. VÍME JAK NA TO!
Více zde

Naše služby

zámečnická pohotovost praha

OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ

Nouzové otevírání zámku všech druhu. Zabouchli jste si dveře nebo jste ztratili klíče? Zlomil se Vám v zámku klíč a nevíte si rády? Zámečnická pohotovost KEY je tu pro Vás nonstop! K otevírání zámku používáme jen ty nejmodernější nástroje díky čemu zabouchnuté dveře otevíráme bez nejmenšího poškození.

zámečnická pohotovost praha

OTEVÍRÁNÍ TREZORŮ

Ztratili jste klíče od vašeho trezoru? Nepamatujete si kód nebo nejde trezor otevřít originální klíčem? Nemusíte si zoufat - náše zámečnicí Vám s tím pomůžou. Máme s otevíráním trezorů bohaté zkušeností. Otevíráme elektronické a mechanické kódové trezory všech značek a jezdíme po celé Praze a okolí nonstop.

OTEVÍRÁNÍ AUTA

Nabízíme nouzové otevírání automobilů všech druhů a poskytuje své služby v Praze a Středočeském kraji. Naši výhodou oproti konkurenci je to, Že k otevření auta používáme Jen ty nejnovější metody a přípravky, navíc díky dlouholeté praxi bohatým zkušenostem VAS vůz dokážeme otevřít maximálně RYCHLE a bez poškození.

OPRAVA PO VLOUPÁNÍ

V Praze se kradlo a bohužel bude se krást, jen většina z nás si myslí, že se nás to nedotkne. Ale když už se vám tohlé stane - kontaktujte náse zámečníci. Navrhneme vhodné zabezpečení vašeho bytu či provozovny abych zloději neměli nejmenší šanci. Vyměníme zámek, namontujeme bezpečnostní kováni nebo závoru.

VÝMĚNA ZÁMKU

VÝMĚNA ZÁMKU

Výměna vložky zámku patří k nejzákladnějším opatřením ve chvíli, kdy je potřeba lépe zabezpečit Váš dům či byt. Provádíme kompletní výměny vložek zámků mnoha značek a všech bezpečnostních tříd a výměna vložky zámku je pro nás rutinní záležitostí. Volejte kdykoliv - jsme vždy připraveni Vám pomoct!

zabezpečení

ZABEZPEČENÍ DOMU

Po mnoha letech praxe náše zámečníci maji bohaté zkušenosti v oblastí zabezpečení domu, vstupních dveří bytů a jiných objektů. Provádime mechanické a elektronické zabezpečení objektů. Nečekejte až Vás někdo vykrade – zabezpečení domu je rozumná investice. Volejte nonstop - jsme připrávení!

Víme jak Vás spolehlivě  zabezpečit  před  nežadoucí návštěvou! Nečekejte až vás někdo vykrade – zabezpečení domu je rozumná investice. Volejte  naše zámečníky a požadejte si o  nezávaznou nabídku nebo o  konzultaci ZDARMA!

Proč náše zámečnictví?

Profesionální zámečníci

Naši zámečníci - vyškolené profesionálové s mnohaletými zkušenostmi. Můžete si bý naprosto jistí - svou práci odvedeme rychlé, kvalitně a bez nejmenších chyb!

15 let zkušeností

Diky velkým zkušenostem naších zámečníku svou prácí odvádíme kválitně pro Váši spokojenost. Pořád zlepšujeme se o čem svědči spoustá kladných hodnocení google!

Nonstop dispečink

Poskytujeme profesionální a rychlé zámečnické služby v Praze a okolí. Spolehněte se na nás - zámečnická pohotovost je Vám k dispozici nonstop!

4,8 GOOGLE RECENZE

Náš cíl - kvalitně odvedená práce a samozřejmě spokojený zákazník. Hodnocení našich klientu hovoří jasně - jsme na správné cestě ale stále zlepšujeme se:)

Dostupná cena

Udržujeme nízké ceny pro spokojenost náších klientu! Vážíme si naších zákazniků – právě proto seniory OZP, stálé zákazníky, a oběti trestních činu mají nárok na slevy!

KVALÍTA

Zaručujeme nejvyšší kvalitu služeb zámečnické pohotovosti. Na odvedenou práci a náš zámečnický materiál vždy dáváme dvouletou záruku!

1
OBJEDNÁVEK ROČNĚ
1
ZABEZPEČENÝCH BYTŮ
1
SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ
1
MIST POHOTOVOSTÍ V PRÁZE

Zámečnictví KEY to jsou
kvalitní služby!, rozumné ceny!, nonstop dispečink!, zkušené zámečníci!