výměna zámku praha

Měnime zámky pro Váše bezpečí!

✆ 777 175 567

zamek

I taková elementární práce, jako je výměna zámku vstupních dveří, vyžaduje zkušeného zámečníka.

Zámečníky v Praze využijí všichni, kdo potřebují opravit zámky u dveří. Moderní zámky již dávno nejsou práce pro domácí kutily. Mnohé druhy zámku dokáže měnit pouze vyškolený zámečník.

 

Vložka zámku je odnímatelný prvek, který je zodpovědný za vaše bezpečí. Až 90% vloupání do bytů v Praze začíná právě pokusem překonat tuto součást zámku. Zámek dveří většinou vydrží mnoho let. Pokud ale začíná projevovat známky poruch tak je lepší okamžitě zavolat zámečníky.

Co dělat pokud jste ztratili klíče? 

Zámečníky v Praze pro výměnu zámků využijete i v akutních případech. Vyměníme zámky a otevřeme dveře když ztratíte klíče a nemůžete se dostat domů!

Zavolejte zámečníky, kteří vědí jak vyměnit jakýkoliv zámek nebo jen vložku. Zámečníky můžete využít i pro neakutní výměnu zámků (fabky). Zejména pokud plánujete pořízení bezpečnějších dveří nebo zámku. Výběr dveřních systémů je obrovský: od levných a jednoduchých až po vyspělé modely evropské výroby.

Zkoušeli jste výměnu vložky nebo zámku sami a nepovedlo se? 

Volejte profesionální zámečníky z Prahy. Dokážeme opravit i následky předchozí nepovedené opravy. Domácí pokusy o opravu zámků totiž často končí špatně. Netrapte se s něčím, s čím si poradí jen profesionální zámečník.  Vyřešíme akutní potíže jako: zaseklý zámek, výměna zámku FAB, zlomený klíč, zabouchnuté dveře a všechny ostatní zámečnické práce.  

Proč si vybrat nás?

  • Vyjíždíme na opravy po celé Praze

  • Rychlá oprava 

  • Nonstop zámečnická pohotovost – pracujeme bez volna po celý den

  • Zkušení zámečníci

  • Cenová dostupnost

VÝMĚNA ZÁMKU