Locksmith emergency

pro Prahu a okolí NONSTOP!

Google
4.5/5

OUR SERVICES

zámečnická pohotovost praha

DOOR OPENING

Emergency opening of locks of all kinds. Did you slam the door or did you lose your keys? Did your key break in the lock and you don't like it? Locksmith emergency KEY is here for you nonstop! We use only the most modern tools to open the lock, thanks to which we open slammed doors without the slightest damage.

zámečnická pohotovost praha

SAFE OPENING

Ztratili jste klíče od vašeho trezoru? Nepamatujete si kód nebo nejde trezor otevřít originální klíčem? Nemusíte si zoufat - náše zámečnicí Vám s tím pomůžou. Máme s otevíráním trezorů bohaté zkušeností. Otevíráme elektronické a mechanické kódové trezory všech značek a jezdíme po celé Praze a okolí nonstop.

CAR OPENING

We offer emergency opening of cars of all kinds and provides its services in Prague and the Central Bohemian Region. Our advantage over the competition is that we use only the latest methods and fixtures to open the car, moreover and we can open the car quickly without damage. We're here for you!

REPAIR AFTER BREAKING

V Praze se kradlo a bohužel bude se krást, jen většina z nás si myslí, že se nás to nedotkne. Ale když už se vám tohlé stane - kontaktujte náse zámečníci. Navrhneme vhodné zabezpečení vašeho bytu či provozovny abych zloději neměli nejmenší šanci. Vyměníme zámek, namontujeme bezpečnostní kováni nebo závoru.

VÝMĚNA ZÁMKU

LOCK CHANGE

Výměna vložky zámku patří k nejzákladnějším opatřením ve chvíli, kdy je potřeba lépe zabezpečit Váš dům či byt. Provádíme kompletní výměny vložek zámků mnoha značek a všech bezpečnostních tříd a výměna vložky zámku je pro nás rutinní záležitostí. Volejte nonstop - jsme připráveni.

zabezpečení

HOME SECURITY

After many years of practice, our locksmiths have extensive experience in securing the house, front doors of apartments and other buildings. We provide mechanical and electronic security of buildings. Don't wait for someone to steal you - securing a house is a sensible investment. Call nonstop - we are ready!

We know how to reliably secure you from an unwanted visit! Don't wait for someone to steal from you - securing a house is a sensible investment. Call our locksmiths and ask for a non-binding offer or consultation FREE!

Why our locksmithing?

PROFESSIONAL LOCKSMITHS

Naši zámečníci - vyškolené profesionálové s mnohaletými zkušenostmi. Můžete si bý naprosto jistí - svou práci odvedeme rychlé, kvalitně a bez nejmenších chyb!

15 YEARS OF EXPERIENCE

Thanks to the great experience of our locksmith, we do our work well for your satisfaction. We're still getting better, as evidenced by a lot of positive google reviews!

NONSTOP DISPATCHING

Poskytujeme profesionální a rychlé zámečnické služby v Praze a okolí. Spolehněte se na nás - zámečnická pohotovost je Vám k dispozici nonstop!

4.8 GOOGLE REVIEWS

Our goal - quality work and, of course, a satisfied customer. The evaluation of our clients speaks clearly - we are on the right track but we are still improving :)

AVAILABLE PRICE

We keep prices low for the satisfaction of our clients! We value our customers - that's why seniors with disabilities, regular customers, and victims of crime are entitled to discounts!

QUALITY

We guarantee the highest quality locksmith emergency services. We always give a two-year warranty for the work done and our locksmith material!

1
ORDERS ANNUALLY
1
SECURED FLATS
1
SATISFIED CUSTOMERS
1
PLACE EMERGENCY IN PRAGUE
Previous
Next
DOOR OPENING
We are in need of you in about 15 minutes! We open the slammed door quickly and WITHOUT DAMAGE!
More info
REPAIR AFTER BREAKING
We will repair the door after burglary and design a suitable security!
More info
LOCK CHANGE
Are you moving to a new apartment or have you lost your keys? We change locks for your safety!
More info
CAR OPENING
Slammed keys in the car? Dead battery? We will open the car quickly and WITHOUT DAMAGE!
More info
ZABEZPEČENÍ DVEŘÍ
We know how to reliably secure you against thieves!
More info
SAFE OPENING
Opening, service and repair of all types of safes. WE KNOW HOW TO DO IT!
More info

Locksmiths KEY are
kvalitní služby!, rozumné ceny!, nonstop dispečink!, zkušené zámečníci!