Opening the door

How to open a slammed door? We know how to do it!

✆ 777 037 778

zabouchnuté-dveře

Opening the door - OPENING THE LOCK

The law of approval is not exactly an exact lesson, but as each of us has already convinced, it works very well :) And a malicious coincidence very often chooses doors and locks for its demonstration. A slammed door, a broken or stuck key in a lock, the loss of keys… these are the most common situations that can make a day uncomfortable. It is clear that none of us cares about a similar experience, but if it does, it is good to know that help is nearby. All you have to do is call a locksmith to call her.

Whatever the problem - the locksmith from Zámečnictví KEY will solve everything quickly, with quality and at a favorable price! At any time in similar cases do not hesitate to contact our locksmiths on the number 777 175 567 - we are here for you NONSTOP!

                            We most often solve the following situations:

  • Opening a slammed door - without damaging the lock and the door;
  • Otevírání zamčených dveří – nejšetrnějším možným způsobem;
  • Havarijní otevírání zámku – expresní zámečnická pohotovost;
  • Vytažení zlomeného nebo zaseklého klíče se zámku nebo vložky;
  • Car opening – moderními nástroji a bez poškození zámku auta;
  •  Otevíráni a servis všech typu trezorů. Výměna trezorových zámku.

Nejen zabouchnuté dveře od bytu. Ztráta klíčů

Zabouchli se Vám dveře? Ztratili jste klíče a nemůžete se dostát domů? Pomůžeme Vám! To hlavní, co by si měl uvědomit člověk, kterému se – často v tu nejnevhodnější dobu – stane jakákoliv nepříjemnost spojená se zámkem je to, že hlavní je nepanikařit. Až příliš často se totiž stává, že se lidé v časovém presu a pod tlakem emocí pokusí dveře otevřít svépomocí. To však ve většině případů vede pouze k poškození zámku či celých dveří. Rozbitý zámek, prasklé dveře či poškozené zárubně nejen, že bude následně třeba vyměnit, ale tato výměna bude komplikovanější.

Nesnažte se sílou vypáčit dveře nebo nevhodnými nástroji  otevřít zámek. Vždy v takových případech dojde k poškození zámku, vložky, zárubně nebo dveří.  Aj když se Vám podaří dveří otevřít – následná oprava bude několika násobně výši něž zásah zámečníka. Neváhejte naši zámečnickou pohotovost kontaktovat kdykoliv na čísle 777 175 567. Vaše zabouchnuté dveře náše zámečnicí otevřou rychle a  bez jakéhokoliv poškozeni. 

otevirani dveri

OTEVŘENÍ ZABOUCHNUTÝCH DVEŘÍ - POSTUP

Správným řešením je zavolat k nastalé situaci profesionály – zámečnickou pohotovost KEY. Jen s námi  můžete mít jistotu, že nedojde k žádnému zbytečnému poškození dveří. Důvodem je to, že všichni členové našeho týmu jsou zkušenými profesionály ve svém oboru a s otevíráním dveří bytů mají bohaté zkušenosti. Samozřejmostí je rychlost, diskrétnost a špičkové, nejmodernější vybavení.

Dispečink Locksmiths KEY are funguje nonstop a v kteroukoliv denní i noční dobu jsou naši technici připraveni vyrazit pomoci vám s nastalým problémem. Uvědomujeme si, jak stresující může taková situace být, a pokud bychom se snad zpozdili a dorazili až za více než hodinu, považujeme za férové nabídnout klientovi slevu.

V případě, že z jakéhokoliv důvodu došlo i k poškození zámku, jsme připraveni jej servisovat nebo vyměnit. Vždy máme připravené náhradní zámky, vložky, kování, protikusy apod. At už ale bude náš zámečník se zámkem dělat cokoliv, klient bude vždy přesně vědět jaký postup náš technik zvolil a proč.

V oboru pracujeme již 16 let a za tu dobu jsme již viděli opravdu hodně. Hlavně jsme se ale naučili řešit všechny možné i nemožné problémy k maximální spokojenosti klienta. Kromě rychlosti, se kterou k vám dorazíme, a kvalitně odvedené práce, se můžete spolehnout i na příznivé ceny našeho locksmithery

Nikomu nepřejeme, aby se dostal do situace, ve které bude naše služby potřebovat. Život ale přináší různé situace a nevybírá si. Pokud tedy taková situace přece jen nastane, neváhejte a obraťte se na nás s důvěrou. Nezklameme vás!

Naše služby poskytujeme  nepřetržitě 24 hodin denně především v Praze a blízkém okolí. Kvalitní zámečnický servis. Spolehlivá zámečnická pohotovost. Kompletní dodáni a montáž zámku, zámkových vložek, kování  apod. Zámečnictví KEY zaručuje prvotřídní kvalitu zámečnických služeb. Neváhejte kontaktovat naše zámečnickou pohotovost kdykoliv budete potřebovat – jsme tu pro Vás NONSTOP na čísle 777 175 567

 

VÝMĚNA ZÁMKU