ZÁMEČNICKÁ POHOTOVOST PRAHA 5

ZÁMEČNICTVÍ PRAHA 5 NONSTOP

VÝMĚNA ZÁMKU

Zabouchli jste si dveře od bytu, domu nebo auta? V tom případě budete potřebovat rychlého a spolehlivého zámečníka, který šetrně otevře příslušný objekt. Pro takové případy, zejména stane-li se vám to v brzkých ranních nebo pozdních odpoledních, večerních či nočních hodinách, určitě oceníte službu zámečnické pohotovosti. Tuto službu nabízí řada větších společností, které jsou komplexně orientovány na problematiku zabezpečení obytných a komerčních budov mechanickými bariérami a řešení pro uschovávání cenností a listin ve speciálních uzamykatelných schránkách, jako jsou trezory či sejfy.

Zámečnictví na Praze 5

Praha 5 je jednou z největších částí hlavního města, která zahrnuje řadu čtvrtí starého města, jako jsou Smíchov, Barrandov, Chuchli, Zličín nebo Motol, a také část Malé Strany. 

zámečnická pohotovost praha

Pro lokality Prahy 5 a blízkého okolí nabízíme služby zámečnictví nonstop včetně zámečnické pohotovosti. Tato oblast celkové nabídky je zaměřená především na otevírání dveří, zámků či vozů ve velmi krátkém časovém intervalu od vytvoření objednávky díky sídlu pobočky přímo v Praze 5. Velmi dobrá poloha základny pobočky zkracuje dojezdovou vzdálenost a tím i celkový čas potřebný a vykonání objednaného úkonu, je-li požadován některý z těch jednodušších, a to ve vysoké kvalitě a při minimalizaci poškození původního zabezpečení bytu, kanceláře či automobilu.

Co všechno vám může větší zámečnická firma nabídnout

Naši zámečníci ovšem nejsou školeni pouze k tomu, aby se dokázali vypořádat s různými přístupy k tomu, jak otevřít zabouchnuté dveře. Vedle těchto poměrně jednoduchých úkolů jsou trénováni také ke složitějším operacím.

bezpečnostní zámek

Zámečnictví Praha 5 - Stodůlky, Slivenec, Řeporyje

Zámečnické služby v zámečnictví KEY obvykle zahrnují:

·     zámečnickou pohotovost, tedy nouzové otevírání zámků zabouchnutých dveří či automobilů bez nebo pouze s minimálním poškozením původního řešení;

·    otevírání dveří se složitějším systémem zabezpečení (otevírání trezorů, sejfů,
bezpečnostních vstupů se zvýšeným stupněm zabezpečení);

·      výměnu vložky zámku či celého zámku nebo instalaci nových dveří;

·      návrh speciálních a komplexních systémů zabezpečení celých
objektů nebo jejich části včetně řešení na míru;

·        instalaci mechanických bariér či trezorů a sejfů různých parametrů…

otevirani dveri

Zámečnictví KEY je obecně orientované na poskytování služeb širšího rozsahu v porovnání se samostatnými řemeslníky. Důvodem je především snaha o neustálé zdokonalování zabezpečení objektů a jiných slůžeb. Zatímco běžní zámečníci primárně řeší přednostně nouzové otevírání dveří a případnou výměnu zámku zavedenými postupy a prostředky, zámečnictví Praha 5 je schopné tyto úkony provést ve velmi vysoké kvalitě aplikací moderních technologií, a také zprostředkovat poradenství v oblasti pokročilých systémů a prvků.

Vzhledem k rozmisťování poboček bývá dostupnost služeb zámečnické pohotovosti v konkrétní lokalitě prakticky neomezená a úkony jsou prováděny v krátkém čase a díky moderním technologiím také s minimálním vlivem na funkčnost zámku. Využitím zámečnické pohotovosti u zámečnictví KEY zajistíte, že vaše objednávka bude vyřízena a realizována zkušenými zámečníky školenými pro různá moderní řešení, kteří vám zároveň poradí, jak co nejlépe objekt zabezpečit.