Zabezpečení domu - bytu - Praha

Myslete na své bezpečí! Nekompromisní zabezpečení domu, bytu od profesionálních zámečníků. Praha a okolí

Jak na bezpečný domov

Zabezpečení domu od Zámečnictví Key by mělo být číslem jedna v našem žebříčku priorit. Způsobů, jak zabezpečit váš domov proti zlodějům je mnoho, proto se s námi pojďte podívat na ty nejspolehlivější.

Cylindrické bezpečnostní vložky. Naše zámečnici dodávají a montuji kvalitní bezpečnostní vložky značek EVVA, Mul-t-Lock, Abus, FAB apod. Tyto zámkové vložky mají poměrně dobrou ochranu proti vyvrtání a vyhmatávaní planžetou. Zámečnická pohotovost Key v Praze – měníme vložky pro Vaše bezpečí!

Zabezpečení domu - bytu. Praha a okolí

Bezpečnostní kování. Klíčovou funkcí každého kování je chránit vložku proti vylomení, vrtání či jiné manipulaci. Dodáváme bezpečnostní kováni všech značek – Richter, Rostex, Assa Abloy… Naše zámečnici Vám vždy navrhnou jak správně zabezpečit byt.

Zadlabací bezpečnostní zámky. Součástí každých dveří je zadlabací zámek. Skvělým doplňkem hlavního zámkového systému jsou závory nebo rozvory – ty nejvíce chrání dveře proti vypáčení. Zámečnictví  KEY dodává a montuje bezpečnostní závory CISA, Abus, FAB pro Váši bezpečí!

Elektronické - chytré zámky

Moderní vychytávkou zabezpečení dveří jsou chytré zámky, které nevyžadují použití  běžného klíče. Tyto zámky se odemykají pomocí otisku prstu, čipů, karty či vašeho smartphonu. Toto řešení je vhodné jak pro jednotlivce, tak pro firmy, pronajímatele či rozsáhlé objekty.  Naše zámečníci montuji chytré zámky dle Váších požadavků a vámi zvolených parametru.

Na trhu s bezpečnostními systémy najdete ještě mnoho dalších řešení. Vždy je však důležité řídit se třídami bezpečnosti a tím, že klíče ztratit je stejně jednoduché jako ztratit váš smartphone. Proto není na škodu mít vždy po ruce kontakt na zámečníky, kteří vám vždy pomohou s jakýmkoliv problémem se zámkem. Napojení na pult centralní ochrany posune vaši bezpečnost ještě na vyšší úroveň.

Zabezpečení pantové strany dveří -  Zabezpečení bytu

Bezpečnost dveří se dá zvýšit nejen na straně, kde je zámek. Naše zámečnici Vám poradí, jak se dá ochránit také dveřní panty. Dost často zloději dostávají se do sklepu právě kvůli neochráněným pantům. Ochranu před otevíráním a zabezpečení domácnosti zajistí i rozvorový zámek na pantovou stranu dveří, který vsouvá závory do zárubně, čímž znemožní dveřím pohyb. Tento zámek je vhodný jak na vchodové dveře, tak i interiérové či plastové terasové dveře.

Dalším velmi známým doplňkem hlavního zámku bývají i dveřní závory. V portfoliu našeho zámečnictví najdete také dodáni a kvalitní montáž bezpečnostních kováni, závor a rozvorových zámku. Jedná se o velmi účinnou ochranu proti násilnému vniknuti do bytu. Bezpečnostní závora ochraňuje dveře po celé šířce před vypáčením, a i kdyby se někdo dostal přes hlavní zámek, závorou prostě nepohne. Neváhejte a požádejte si o nezávaznou kalkulaci.

Bezpečnostní dveře pro lepší zabezpečení domu nebo bytu

Zkušené zámečníky z naše zámečnické pohotovosti vám vždy poradí s výběrem vhodných bezpečnostních dveří. V oboru pracujeme mnohá léta, proto přesně víme jaké dveře jsou lákavé pro zloděje a jaké zloděj ani nebude zkoušet otevírat. Výběr správných bezpečnostních dveří vám může ušetřit hodně trápení s dosažením bezpečí vaší domácnosti. Jejich hlavním úkolem je vytěžit maximum z dostupných bezpečnostních systémů a zachovat co nejelegantnější vzhled. Mnohé z nich přitom neposkytují jen pocit bezpečí, ale obsahují i protipožární, hlukovou či tepelnou izolaci. 

Zabezpečení domu - bytu - Praha a okolí