Otevírání dveří - Praha a okolí

Pohotovostní otevírání dveří je k nezaplacení, pokud si je vybuchnete, nebo ztratíte klíče… Praha a okolí.

Otevírání dveří a zámku - Praha a okolí

Zákon schválnosti sice není zrovna exaktní poučkou, jak se ale přesvědčil již každý z nás, funguje velice dobře:) A zlomyslná náhoda si pro jeho demonstraci vybírá velmi často právě dveře a zámky. Zabouchnuté dveře, zlomený nebo zaseknutý klíč v zámku, ztráta klíčů… to jsou ty nejběžnější ze situací, které mohou člověku pěkně znepříjemnit den. Je jasné, že o podobnou zkušenost nikdo z nás nestojí, pokud už ale nastane, je dobré vědět, že pomoc je nedaleko. K jejímu přivolání stačí jen zavolát zámečníka.

Ať už se jedna o jakýkoliv problém – naši pohotovostní zámečnicí  ze vše vyřeší rychle, kvalitně a za příznivou cenu v celé Praze! Otevíráme dveře nonstop.

Otevírání dveří - otevírání zámku - Praha a okolí

Nejčastěji řešíme následující situace:

  • Otevírání zabouchnutých dveří – bez poškozeni zámku a dveří;
  • Otevírání zamčených dveří – nejšetrnějším možným způsobem;
  • Havarijní otevírání zámku – expresní zámečnická pohotovost;
  • Vytažení zlomeného nebo zaseklého klíče se zámku nebo vložky;
  • Otevírání aut – moderními nástroji a bez poškození zámku auta;
  •  Otevíráni a servis všech typu trezorů. Výměna trezorových zámku.

Nejen zabouchnuté dveře od bytu. Ztráta klíčů

Zabouchli se Vám dveře? Ztratili jste klíče a nemůžete se dostát domů? Pomůžeme Vám! To hlavní, co by si měl uvědomit člověk, kterému se – často v tu nejnevhodnější dobu – stane jakákoliv nepříjemnost spojená se zámkem je to, že hlavní je nepanikařit. Až příliš často se totiž stává, že se lidé v časovém presu a pod tlakem emocí pokusí dveře otevřít svépomocí. To však ve většině případů vede pouze k poškození zámku či celých dveří. Rozbitý zámek, prasklé dveře či poškozené zárubně nejen, že bude následně třeba vyměnit, ale tato výměna bude komplikovanější.

Nesnažte se sílou vypáčit dveře nebo nevhodnými nástroji  otevřít zámek. Vždy v takových případech dojde k poškození zámku, vložky, zárubně nebo dveří.  Aj když se Vám podaří dveří otevřít – následná oprava bude několika násobně výši něž zásah zámečníka. Neváhejte naši zámečnickou pohotovost kontaktovat kdykoliv. Vaše zabouchnuté dveře náše zámečnicí otevřou rychle a  bez jakéhokoliv poškozeni.

Profesionální otevírání zabouchlých dveří je nejlevnější řešení

Profesionální otevírání zabouchlých dveří je nejlevnější řešení

Správným řešením je zavolat k nastalé situaci profesionály – zámečnickou pohotovost Key. Jen s námi  můžete mít jistotu, že nedojde k žádnému zbytečnému poškození dveří. Důvodem je to, že všichni členové našeho týmu jsou zkušenými profesionály ve svém oboru a s otevíráním dveří bytů mají bohaté zkušenosti. Samozřejmostí je rychlost, diskrétnost a špičkové, nejmodernější vybavení.

Náš pohotovostní dispečink funguje nonstop a v kteroukoliv denní i noční dobu jsou naši technici připraveni vyrazit pomoci vám s nastalým problémem. Uvědomujeme si, jak stresující může taková situace být, a pokud bychom se snad zpozdili a dorazili až za více než hodinu, považujeme za férové nabídnout klientovi slevu.

Otevřeme každé dveře - profesionálně a levně

V oboru pracujeme již mnoho let a za tu dobu jsme již viděli opravdu hodně. Hlavně jsme se ale naučili řešit všechny možné i nemožné problémy k maximální spokojenosti klienta. Kromě rychlosti, se kterou k vám dorazíme, a kvalitně odvedené práce, se můžete spolehnout i na příznivé ceny našeho zámečnictví.

Nikomu nepřejeme, aby se dostal do situace, ve které bude naše služby potřebovat. Život ale přináší různé situace a nevybírá si. Pokud tedy taková situace přece jen nastane, neváhejte a obraťte se na nás s důvěrou. Nezklameme vás!

Naše služby poskytujeme  nepřetržitě 24 hodin denně především v Praze a blízkém okolí. Kvalitní zámečnický servis. Spolehlivá zámečnická pohotovost na otevírání dveří. Kompletní dodáni a montáž zámku, zámkových vložek, kování  apod. Zámečnictví Key zaručuje prvotřídní kvalitu zámečnických služeb.

Pohotovostní otevírání dveří v Praze 24/7