Výměna zámků

Měníme zámky pro Vaše bezpečí! Výměna zámků – kvalitne, rychle a za rozumnou cenu. Praha a okolí

Výměna zámku - Praha a okolí

Výměna zámku v Praze

Zámek a zámkova vložka je nedílnou součástí komplexního zabezpečení bytu, domu, či jiného objektu. Když proto dojde z jakéhokoliv důvodu k jeho poškození, je třeba jej co nejdříve vyměnit. Nutnost výměny může samozřejmě vystat i v případě změny majitele nebo nájemce objektu a v celé řadě jiných případů. Ať už je ale důvod jakýkoliv, výměnu zámku je nejlepší svěřit zkušeným zámečníkům. Zámečnická pohotovost Key je připravena stát se vaším partnerem kdykoliv budete potřebovat pomoci s výměnou zámku a vším, co s ní souvisí:

  • výměna zámku a zámkových vložek;
  • montáž nových zámku, vložek, bezpečnostních kováni všech typu;
  • montáž přídavných zámku, bezpečnostních závor a rozvor;
  • oprava a servis všech typu zámku, včetně trezorových;
  • přestavba vložek podle stávajiciho klíče, SGHK;
  • vytáženi zlomeného či zaseklého klíče z vložky a t.d.

Vyměna vložky zámku

Portfolio služeb nášeho zámečnictví je opravdu široké a zdaleka nezahrnuje pouze výměnu vložky zámku. Kromě ní dodáváme a měníme kompletní zámky (hlavní i přídavné), bezpečnostní kování, závory, zavírače dveří, petlice a všechny další zabrány.

Nabízíme produkty všech hlavních značek (FAB, RICHTER, EVVA, TOKOZ, MUL-T-LOCK, ABUS), v kompletní škále rozměrů a bezpečnostních tříd. Samozřejmostí je přitom i nabídka bezpečnostních zámků značek jako ATRA, MOTTURA nebo CISA. V nabídce máme i speciální produkty, které vašemu interiéru zaručí opravdovou bezpečnost.

S výběrem nejvhodnějšího produktu Vám náše zámečnicí samozřejmě rádi poradí a v případě, že se pro nějaký konkrétní typ rozhodnete, předem vám sdělíme orientační cenu celé výměny. Doporučujeme jako základ zabezpečení býtu mit také namontováne bezpečnostní kování, případně závoru proti vylomení dveří apod. Spolehněte se na nás  a nebojte se s námi vaše potřeby nezávazně zkonzultovat.

výměna zámku a zámkových vložek - Praha
Systém generálního a hlavního klíče - Praha

Systém generálního a hlavního klíče

Tzv. systém generálního a hlavního klíče (SGHK) je nejvíce vhodný pro zabezpečení kanceláří, škol, firem atd. V podstátě všude kde je potřeba omezení přistupu. Lídský řečeno, tento systém znamená že káždý pracovník bude mit přistup pomocí klíče jen tam kde jemu byl ten přistup přidělen. Vedoucí pracovník má klíč generální kterým se dostáne  do všech mistnosti v objektu. Zámečnictví Key svým klientům nabízí dodáni a montáž SGHK rýchle a v maximální kvalitě.

  • Generální klíč – je speciálně udělány klíč, kterým je možné odemknout všechny zámky  v SGHK a je většinou  označen písmenem  G.
  • Hlavní klíč – je jako  skupinový klíč. Pomocí hlavního klíče otevřete jen určitou skupinu dveří, ale ne všechny dveře v objektu.
  • Vlastní klíč – pomocí vlastního klíče otevřete jen ty dveřeke kterým byl přidělen přistup (většinou jsou to jen jedné dveře)

Dokonalá kvalita - Zámečnická pohotovost

Naše snaha o klientovu maximální spokojenost začíná ve chvíli, kdy se na nás obrátí se svými požadavky. Klient se od nás vždy dozví, jaká jsou možná řešení, v čem spočívají, jak dlouho bude jejich realizace trvat a v neposlední řadě i to, kolik bude stát. Zákazník je přitom vždy na prvním místě. Troufneme si tvrdit, že ve svém oboru jsme skutečnými odborníky. Je za námi 20 let praxe a tisíce spokojených zákazníků.

Samozřejmostí je nonstop dispečink, jehož prostřednictvím můžete vyřešit akutní problémy se zámkém. I v takovém případě náše zámečníci schopni pomoci, co nejdříve přijedeme, náš zámečník zhodnotí situaci a navrhne nejlepší řešení.

Při výměně zámku je třeba zvolit to nejlepší řešení a provést jí maximálně kvalitně. Schopnost toto zaručit je naší největší devízou a důvodem, proč si vybrat právě nás. Kvalita, rychlost, zákaznický přístup a příznivé ceny, to jsou naše charakteristiky.

Havarijní výměna zámku v Praze

Výměna zámku a zámkových vložek v Praze

Rychlá a levná výměna zámků a vložek – Praha a okolí.