ZÁMEČNICKÁ POHOTOVOST PRAHA 6

ZÁMEČNICTVÍ PRAHA 6 NONSTOP

VÝMĚNA ZÁMKU

Ztráta klíčů, zabouchnuté dveře od bytu, vypáčený zámek při vloupání – to všechno jsou velice nepříjemné situace pro každého, avšak dojít k nim může nečekaně a kdykoliv. Odskočíte si na chviličku s odpadky, zapomenete klíče uvnitř bytu a na plotně se vaří oběd. A problém je na světě. Co v takové chvíli dělat? První co vás napadne, a co byste pochopitelně udělat měli, je volat zámečníky. V žádném případě byste se o otevírání dveří neměli snažit sami a násilím; obvykle se to nepovede a navíc si můžete způsobit takovou škodu, že vás nové zabezpečení bytu bude stát mnohonásobně víc peněz.

Zámečníci dokáží otevřít zámky bez poškození! Každá zámečnická pohotovost zpravidla pracuje nepřetržitě 24 hodin denně a s nouzovým otevíráním dveří má značné zkušenosti. Podle reakcí našich zákazníků můžeme směle zařadit naši firmu k těm nespolehlivějším v Praze. Naše motto totiž zní: „odborně, rychle, za přijatelnou cenu“. Veškeré síly i čas směřujeme ke Vaši spokojenosti:)

zámečnická pohotovost praha

Další nemilá situace může nastat tehdy, potřebujete-li zamknout nebo odemknout auto. Když se do auta nemůžete dostat, nemůžete odjet – jestliže jste takový stav už někdy zažili, musíte vědět, že v tu chvíli je člověk naprosto zoufalý. Obzvlášť tehdy, když někam spěchá. A to je v dnešní době na denním pořádku. Tedy všeobecný spěch. Vy však neztrácejte v takovém okamžiku hlavu a ihned volejte pohotovost – zámečnictví nonstop.

Něco podobného může nastat, když auto nelze zamknout. Tehdy se od něj nemůžete ani na okamžik vzdálit, a vás opět tlačí čas a povinnosti. Co teď? Neprodleně volejte zámečníky; čím dříve se ozvete, tím dříve bude váš problém vyřešen, neboť otevírání aut je pro zkušeného zámečníka hračka. Se zavoláním na naši linku 777 175 567 neotálejte – i když je zámečnických firem poměrně dost, tak problémů se zámkem je den co den a noc co noc podstatně více. Takže by vás mohl jiný nešťastník předběhnout a vy budete muset čekat zbytečně dlouho.

bezpečnostní zámek

Zámečnictví Praha 6 - Vokovice, Hradčany, Liboc

Jak otevřít zabouchnuté dveře? Na to vám dá odpověď zámečnictví Praha.

Jen byste měli vždy mít u sebe doklady když se jedná o otevření zamčených dveří, aby měl zámečník jistotu, že otvírá právě vaše auto, anebo váš byt! Nebudou-li patřičné doklady (občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti, případně doklad o právu vstoupit do daného objektu; doklady od vozidla, atd.) v otevřeném autě, ani u vás v bytě či jiné otvírané nemovitosti, může se stát, že budeme nuceni vaše počínání nahlásit na Policii ČR, a to z důvodu neoprávněného vniknutí.

Pokud bydlíte na Praze 6 a v jejím okolí, můžete se obrátit na naši zámečnickou pohotovost, která pracuje NONSTOP – tedy včetně víkendů a svátků –  a dokáže rychle vyřešit jakoukoliv nepříjemnost s vašimi zámky. Ať už jsou od dveří domu či vozidla, anebo od trezoru.

zámečnická pohotovost praha

 Zámečnictví Praha 6 však neposkytuje své služby jen tehdy, když jste v nouzi. Často je nutné provést i běžné zákroky, jako je výměna vložky zámku (když ztratíte klíče a nechcete riskovat, že vás jejich nálezce vyloupí), celková výměna zámku, montáže nových zámků u nových dveří, montáž přídavných zámků, výměny bezpečnostních vložek, instalace bezpečnostního kování, vyjmutí zalomeného nebo zaseknutého klíče. Anebo odvrtání zámku dveří a jeho uvedení do původního stavu po neodborném zásahu. Můžeme vám zkrátka zaručit komplexní zámečnický servis.

Hledáte-li spolehlivou, rychlou a zkušenou zámečnickou pohotovost na Praze 6 (ale i v celé Praze a jejím okolí), neváhejte se na nás obrátit. Naši technici své práci rozumí, přijedou rychle a váš problém odstraní v co nejkratším možném čase. Pracujeme s moderními technologiemi a bezpečnostními prvky a spolupracujeme s výrobci kvalitních zámků a klíčů, kování, cylindrických vložek, ale i visacích zámků a ostatního zámečnického  zboží. Své služby poskytujeme pro Prahu a okoli.