Zámečnictví Praha - rychle a levně

Zámečnictví, s dlouholetou tradicí. Celá Praha a okolí. Kvalitní servis za rozumné ceny.

Otevírání dveří
V nouzí jsme u Vás za cca 15 min! Zabouchnuté dveře otevřeme rychlé a BEZ POŠKOZENÍ!
Více zde
Oprava po vloupání
Opravíme dveře po vloupáni a navrhneme vhodné zabezpečeni!
Více zde
Výměna zámku
Stěhujete se do nového bytu nebo jste ztratili klíče? Měníme zámky pro Váše bezpečí!
Více zde
Otevření auta
Zabouchnuté klíče v autě? Vybita baterie? Auto otevřeme rychle a BEZ POŠKOZENÍ!
Více zde
Zabezpečení dveří
Víme jak Vás spolehlivě zabezpečit proti zlodějum!
Více zde
Otevírání trezorů
Otevírání, servis a opravy všech typu trezorů. VÍME JAK NA TO!
Více zde

Zámečnický servis v celé Praze

  • Havarijní pohotovostní otevírání zabouchnutých a zamčených dveří
  • Otevírání automobilu všech značek bez poškození zámku a dveří
  • Šetrné otevírání trezoru – následně oprava a zprovozněni trezorů
  • Montáže, výměna nebo oprava všech typu zámků, vč. trezorových
  • Instalace bezpečnostních závor, kováni a rozvorových zámku
  • Opravy po vloupáni dveří a zárubně, návrhy zabezpečení dveří
  • Přestavba vložek, sjednocení bezpečnostních vložek SGHK
  • Vytaženi zlomeného nebo zaseklého klíče z vložky nebo zámku
  • Zabezpečeni bytu, domu a sklepu proti nežádoucím návštěvníkům

Víme jak spolehlivě zabezbečít váše dveře!

Tohlé je základ pro dveře střední a vyššI bezpečnostní třidy
výměna zámku a zámkových vložek - Praha

Cylindrická vložka

Existuje hodně typů, rozměrů a všechny se třídí do několika bezpečnostních tříd – proto výběr cylindrické vložky často není jednoduchá záležitost. Dle Vášich požadávků sjednotíme několík vložek na stejný klíč nebo předěláme ji tak abych bylo možné odemýkat z obou strán aj kdýž jsou z druhé strány klíč. Zavolejte nebo napište nám – poradíme Vám s výběrem vhodné vložky pro Váše dveře.

Výměna zámku - Praha a okolí

Zadlabácí zámek

Zadlabací zámek je nedílnou součástí každých dveří. Výběr zadlabacího zámku také vyžaduje nemalou pozornost – existuje hodně typů a rozměrů zadlabacích zámku. U všech zadlabacích zámku je třeba měřit následujicí údaje: 1. rozteč zámku 2. hloubka zádlabu 3. výška čelního štítu 4. šířka čelního štítu. Pro konzultácí volejté kdykolív Zámečnictví Key na čisle 777 037 778. Jsme tu pro Vás Nonstop – celá Praha!

Bezpečnostní kování - Praha a okolie

Bezpečnostní kování

Hlavní funkcí bezpečnostního kování je ochrana cylindrické vložky proti vylomeni nebo odvrtání – proto vřele doporučujeme na tomto nešetřit. Zamčené dveře bez bezpečnostního kováni zkušený zloděj otevře během 30 vteřin a to bez jakéhokoliv hluku! Dejte si pozor na kvalitu kováni nebo nechte si poradit od naších zámečníků – pomůžeme Vám vybrat to správné a odborně Vám ho namontujeme.

Výměna cylindrické vložky - Praha a okolie

Výměna vložky zámku patří k nejzákladnějším opatřením ve chvíli, kdy je potřeba lépe zabezpečit dveře. Nechte si zdarma poradit od našich zámečníku ohledně výměny zámku nebo zabezpečení dveří

Zámečnictví Praha - rychlý servis za dobrou cenu

Komplexní zámečnické služby - Praha

Zámečnické služby nejsou jenom pohotovost v případě zabouchnutých dveří. Běžní, ale i specializovaní zámečníci nabízejí zpravidla řadu dalších zámečnických služeb, které byste nečekali a které oceníte zejména u nás. Sháníte kvalitní a rychle zámečnické služby? Je dobré si objednat služby Zámečnictví KEY, které se zabývá zámečnickou problematikou komplexně. Naše zámečnická pohotovost  nabízí kromě běžných služeb také pokročilý sortiment služeb orientovaný na větší zákazníky. Tradiční zámečnickou službou je dlouhodobě havarijní zámečnická pohotovost. Moderní nástroje a dlouholetá praxe  našich zámečníků zajišťují, že zabouchnuté dveře otevřeme bez nejmenšího poškozeni zámku. Otevírání aut je pro naše zámečníky hračka – otevřeme je rychle a bez poškozeni!

Výměna, oprava a servis zámku v Praze

Pokud dochází k zasekávání zámku, nebo byl poškozeny (ať už při vloupání nebo dlouhodobým používáním), nabízíme kompletní zámečnický servis. Naše zámečnicí opraví funkčnost nebo provedou výměnu daného systému (dveří, trezoru, bezpečnostního uzavírání apod.). Naše zámečnictví má ve své nabídce také servis zámků náročnějšího charakteru, jako jsou elektrické nebo mechanické kombinační zámky. Kromě klasických zámečnických služeb  zámečnictví KEY je zaměřené také na poskytování kompletních služeb pro zvýšení bezpečnosti vašeho domova či majetku. Standardně provádíme také montáž bezpečnostních závor, kováni, rozvorových zámku, trezorů apod. Zabezpečíme již instalované dveře dalšími zabezpečovacími prvky, provedeme servis zámku po pokusu o vloupání.

Výměna zámku Praha
Zabezpečovací systémy Praha

Návrh zabezpečovacích systémů a pokročilých smart řešení

Stěhujete se do nového bytu a chcete vyměnit zámek nebo vložku? Nebo potřebujete lepé zabezpečit dveře proti zlodějům? Zařizujete-li nový objekt, pro nějž potřebujete vytvořit nadstandardní řešení, jako je integrace generálního klíče? V našem zámečnictví si můžete objednat kompletní zámečnický servis. Návrh i realizace včetně všech vhodných prvků zabezpečení  je samozřejmostí. Zkušené zámečnicí Vám poradí co přesně je potřeba vyměnit, jaký typ zámku je nejvhodnější, jestli má cenu instalovat další zabezpečovací prvky apod. Aktuálně se dost často setkáváme s vykrádáním sklepu, nejvíc v novostavbách. Při stěhováni doporučujeme u sklepu vyměnit vložku a nechat si od zámečníku namontovat aspoň bezpečnostní kováni. Náš zámečník Vám na místě poradí vhodné zabezpečení sklepu. 

Zámečnictví Praha Nonstop

Léty ověřené zámečnictví v Praze s komplexními službami za rozumnou cenu

Objednání zámečníka - celá Praha