Oprava po vloupání - Praha

Opravíme dveře a navrhneme vhodné zabezpečení! Oprava po vloupání – kvalitně a levně. Celá Praha a okolí.

Vloupáli se k vám?

V Praze se kradlo odjakživa, stejně jako všude jinde. Taková situace tedy může potkat každého. Nikdo ale nechce přijít domů z práce, vrátit se z dovolené či výletu a být přivítán odvrtaným, vylomeným zámkem nebo dokonce úplně zničenými dveřmi. Pokud už se ale taková nepříjemnost stane, neváhejte naše zámečnickou pohotovost co nejdříve kontaktovat. Naši zámečníci jsou tu od toho, abychom vám právě tak nepříjemnou situaci alespoň trochu ulehčili.

Rychle přijedeme opravit vaše dveře a rádi navrhneme vhodné zabezpečení vašeho domova. Pokud to bude potřeba, vyměníme zámek, dáme novou vložku a zámek nebo cele dveře dle domluvy zabezpečíme.

Oprava po vloupáni - Praha a okolí

Podle mnoha případů vyloupených domů, bytů, provozoven, skladů a kanceláří, kde se dveře opravovali, máme již zkušenosti s tím, jak lidé mohou být opatrnější a nepřilákat tak snadno pozornost zloděje. Níže si přečtěte tipy od zkušených zámečníků, jak si svůj majetek lépe chránit.

Vykradli Vás? Nebo se pokusili o vloupání? Oprava dveří v Praze a okolí

Pokud zjistíte, že Vás někdo vykradl, je potřeba zůstat v klidu a nejprve zavolat policii a následně zámečnickou pohotovost. Policie vše prohlédne a provede potřebné úkony. Nakonec vás ale zanechá se zničenými dveřmi. Oprava po vloupání je naší  každodenní zaležitosti.

To je správný čas na zavolání zámečnické pohotovosti. Naše zkušené zámečnicí opraví škody na dveřích a zámku. Pokud máte také poškozené zárubně po vloupání, dokážeme je svařit a vrátit do původního stavu. V případě, že jsou dveře v neopravitelném stavu, rychle vám je dokážeme vyměnit za nové, které přivezeme co nejrychleji, to bude možné. V pohotovostním voze je vždy připraveno nářadí na opravu dveří, a tak se nemusíte bát dlouhého a zbytečného čekání. Ušetříme tím Váš čas, který již můžete strávit v bezpečí.

Kromě vyměny zámku také dle potřeby namontujeme bezpečnostní kování nebo bezpečnostní závoru, abyste mohli dalšímu vloupání předejít. Je vhodné si také pro jistotu zařídit jiné zabezpečení vašeho domu či bytu (např.  elektronickým zabezpečovacím systémem, kamerami nebo alespoň mechanickými zábranami). Zámečnická pohotovost Key je tu pro Vaše bezpečí!

Oprava dveří po vloupání - Praha a okolí

Tipy, jak ochránit svůj majetek, když jedete na dovolenou:

  • Před Vaším odjezdem, je nutné zkontrolovat okna a dveře, abyste zlodějům loupež ještě neulehčili.
  • Udělejte vše pro to, aby si zloděj nevšiml, že nejste doma. Pořídit si můžete časový spínač, který vám automaticky zapne světlo nebo televizi.
  • Nenechávejte plnou poštovní schránku a popelnici – můžete požádat sousedy či kamarády, aby vám párkrát schránku vybrali a popelnici dali pro popeláře před dům.
  • Nechte na balkoně nebo venku pověšené prádlo. To pomůže tomu, aby si zloděj myslel, že je někdo v domě.
  • Nedávejte zlodějům vodítka a nápovědy. Dobrým příkladem jsou fotky z dovolených na sociálních sítích, ke kterým se můžou zloději snadno dostat.
  • Pro případ, že by se i tak někdo do vašeho domu/bytu vloupal, nenechávejte vzácné předměty na lehce přístupných místech a neschovávejte doma hotovost.

Oprava po vloupání - Praha​