Otevírání aut - Praha

Zabouchnuté klíče v autě? Jsme tu pro vás! Otevírání aut – rychle – levně a bez poškození. Praha a okolí

Nouzové otevírání aut - Praha a okolí

Pro dveře u auta platí prakticky to samé, co pro dveře od bytu. I v tomto případě si člověk může klíče zabouchnout, může poškodit zámek svojí neopatrností, anebo může zjistit, že kdosi se pokoušel jeho vůz vykrást apod. I v tomto případě je na místě kontaktovat profesionály – zámečnickou pohotovost.  V našem zámečnictví  máme na otevírání aut ty největší specialisty připravené otevřít i vaše auto – můžete být bez obav, naštěstí jen v případě nutnosti a vždy ve vaší přítomnosti

Otevírání aut bez poškození v Praze a okolí nonstop. Dojezd do 40 min nebo dle domluvy. Kvalifikované  autozámečníky s velkou praxi

Otevírání auta Praha

Auto není trezor..

Dnes jsou krádeže aut o dost složitější než v minulosti, proto se mnozí zloději zaměřují na vykrádání cenností které jste nechali v autě. Jde jim hlavně o cennosti v přihrádkách, peněženky či telefony. Zloději obvykle zničí zámek na to, aby se do auta dostali. Proto nikdy nenechávejte cenné věcí v autě ani taxíku. Zámek pak není možné dále normálně používat. Buď se nedá klíčem odemknout nebo naopak zamknout. Pokud přijedete k vašemu autu a všimnete si, že jste se stali obětí takové krádeže, netřeba ztrácet hlavu. Ihned kontaktujte policii a naši nonstop zámečnickou službu.

Naše pomoc při problému začíná tím, že našemu klientovi otevřeme auto. Dalším krokem je samotná výměna zámků, abychom klientovi umožnili bezproblémové odemykání a zamykání jeho vlastního auta. Náš zámečník se k vám dostaví během 30 minut v celé Praze a váš problém vyřeší za malý moment.

Možná se ptáte, co auta s bezklíčovým odemykáním. Naše zámečnictví v Praze vám pomůže při problému s autem jakékoliv značky a jakéhokoli typu. S využitím nejmodernějších technologií odemkneme i bezklíčový systém bez nejmenšího poškození
Ať už jste se do problému se zámkem vašeho auta dostali jakkoliv, vždy je rozumné nepanikařit, vyhnout se snaze o násilné otevírání auta a nechat si pomoct od zkušených zámečníků ze zámečnické pohotovosti Key!

Pohotovostní otevírání aut Praha - Zámečnícka pohotovost Key

Nejčastěji řešíme nasledujicí problémy:

 • Zabouchnuté klíče v autě – pohotovostní otevíráni auta
 • Vybitá autobaterie – otevíráni auta a dobíjení baterii
 • Nefungující dálkové ovládání nebo centrální zamykání
 • Nesprávné fungování centrálního zamykání
 • Rozbitý nebo poškozený zámek ve dveřích nebo zapalování
 • Ztráta všech klíčů od auta – vyrobíme nové klíče
 • Vytažení zlomeného klíče ze zámku auta
 • Rozbitý zámek řídicí páky (Defend Lock apod.)

Jak předejít problémům

 • Nikdy nezapomínejte  klíče v autě – kvůli vadnému mikrospínači auto se může samo zamknout. Když je možnost – nechte aspoň otevřené okno.  
 • Nenechávejte cenné věcí  v autě. Občas kvůli jen zapomenuté prázdné tašce zloděj rozbije okno a  výměna skla není levná záležitost.
 • Občas kontrolujte stav baterie,  nejvíc v zimě auto kvůli špatné baterie nejde nastartovat  – startovací kabely se mohou hodit.
 • Udělejte si kopii klíče – většina našich zákazníků nemá náhradní klíče.  A když jediné klíče zabouchnete v autě – musíte volat zámečníky.
 • Nesnažte  se násilím otevřít zabouchnuté auto. Nechte to na zkušené zámečníky – šetříte svoje nervy, peníze a čas:)

Otevírání aut - Praha a okolí