Jak na zabouchnuté klíče v autě

Právě jste si zabouchli klíče v autě? Nádech, výdech, tato situace lze vyřešit! I když potřebujete rychle někam odjet a myslíte si, že celý váš den bude zkažený, zachovejte chladnou hlavu, obraťte se na naši zámečnickou pohotovost a společně najdeme to nejlepší řešení.

Zabouchnuté klíčky v autě. Co teď?

Při odemykání aut záleží na jejich stáří a typu. V minulosti se auta odemykala klasicky klíčkem v zámku dveří, ale dnes se již dveře otevírají elektronicky na dálku. Ovšem pokud máte zabouchnuté klíčky, je úplně jedno, jaké odemykání vaše auto má. Prostě se do něj nedostanete. Nejdříve se ujistěte, že u sebe nemáte náhradní klíče. To by bylo samozřejmě to nejideálnější řešení. Pokud jste ale zavítali k nám, zřejmě náhradní klíče u sebe nemáte. Jak již bylo zmíněno, zachovejte klidnou hlavu a raději se vyvarujte okamžitých nahodilých řešení, které by mohly způsobit poškození zámku či rovnou vašeho auta. Pokud se budete pokoušet dostat do auta svépomocí, nejen že se vám to ve většině případech nepodaří, ale s velkou pravděpodobností si zámek poškodíte. V tomto případě budete stejně potřebovat zámečníky, kteří vám pomohou. A situace se může ještě více prodražit.

Správné řešení

Pokud se v popsané situaci poznáváte, rychle potřebujete někoho, kdo za vás zabouchnuté klíče v autě vyřeší. Potom pro vás máme dobrou zprávu, jste na správném místě! Zavolejte na naši zámečnickou pohotovost, a ta provede profesionální otevření vašeho zabouchnutého vozu. Naši technici jsou kteří jsou profesionálové na svém místě, kteří jsou na podobné situace vybaveni moderní technikou a dobře vědí jak k nim přistupovat. Podle typu auta a zámku dokáží zvolit nejvhodnější metodu otevření vozu a vy budete mít za několik málo minut po starostech. Náš šikovný zámečník zachrání nejen váš zámek a zabouchnuté klíčky, ale také další cenné osobní věci ponechané v autě a vaši dobrou náladu. Naši odborníci jsou připraveni vám pomoci kdekoli v oblasti Prahy, a to kdykoliv během všedních dnů i víkendů a svátků. Zámečnická pohotovost je vždy připravena k akci a zaručí vám kvalitu a profesionální přístup za nejlepší ceny. Volejte nonstop, jsme připraveni!