Zámečnická pohotovost Key

Zapomenuté klíče a zabouchnuté dveře? Nepříjemná situace

Některým z vás se již určitě stalo, že v každodenním spěchu jste si zapomněli klíče. Situace, kdy bezmocně stepujete přede dveřmi, je potom krajně nepříjemná. Co s tím? Pokud jste klíče neposkytli i někomu blízkému, nezbude vám nic jiného než využít služby šikovného zámečníka. Aby toho nebylo málo, stane se vám to v nekřesťanskou hodinu. Nemusíte mít ale strach, existují totiž zámečnictví nonstop.

Samozřejmě cenově pohotovostní služby zámečníka stojí více než klasické služby. Většinou se služby zámečnictví nonstop pohybují okolo 1300,- Rozdíl samozřejmě také je, zda máte dveře jen zabouchnuté nebo zamčené. Pohotovost zámečníka se pak liší zhruba o 200-300 korun.

Co o nás říkají naše zákaznicí?

Velice dobrou zkušenost jsme měli se zámečnictvím Praha 6 a zámečníkem Praha 4. Překvapil nás opravdu rychlý příjezd a služby zámečníka nonstop. Za zabouchnuté dveře o víkendu jsme zaplatili u zámečníka Praha 4 cca 1300,-  Zámečnictví Praha 6 si za zamknuté bezpečnostní dveře naúčtovalo necelé 3000,- Dále bychom ocenili velmi vstřícný a profesionální přístup. Nutno podotknout, že když do vyhledávače zadáte „zámečnictví pohotovost“, naleznete spousty výsledků. Důležité je vybrat si ty kvalitní a rychlé. Nechcete přece za zamčenými dveřmi čekat celý den a následně sledovat nešikovného zámečníka, jak se dobývá do vašich dveří.

Nikdy nevíte, kdy budete zámečnickou pohotovost potřebovat. Nešťastný den může mít každý z nás. My doporučujeme jednak mít klíče na dvou přístupných místech zároveň, abyste v případě zabouchnutých či zamčených dveří mohli pomocí druhých pohodlně otevřít. Nebo vyhledat nějaké zámečnictví nonstop a požádat je o jejich služby. Zámečník, který má pohotovost, Vám přijede otevřít prakticky v kteroukoliv denní dobu, a to bez ohledu na den. V dnešní době už totiž funguje většina zámečníků nonstop, a dokonce i za snesitelnou cenu.

Určitě zámek vybírejte podle toho, kde jej chcete použít. Na branku či sklep můžete použit obyčejnou vložku, ale na byt, kancelář či dům se doporučuje použít cylindrickou vložku minimálně 3 bezpečnostní třidy kvůli bezpečnosti. Zámek musí také splňovat podmínky ČSN. Zámky můžeme rozdělit podle typu klíče BB pro obyčejný pokojový klíč, PZ pro vložkový systém FAB, WC, který můžeme použít do koupelny či na WC. 

Dnešní doba nabízí spoustu možností zámku, dokonce existují zámky na otisk prstu, čímž se řadí mezi nejbezpečnější zámky.  Důležité je tedy znát rozteč, hloubku zádlabu, výšku a šířku čela, typ otevírání dveří, zda jsou levé či pravé, a backset to je vzdálenost od čela zadlabacího zámku k ose kliky. Volejte kdykoliv naše zámečníky – vždy Vám poradíme s výběrem správného zámku či vložky.