Zámečníctví Key - Zámečnícka pohotovost Praha

Jsme zámečnictví a zámečnická pohotovost v Praze a okolí. Jsme spolehlivá společnost, která je na trhu již přes 15 let. Za tu dobu jsme nasbírali obrovské zkušenosti, které jsou podmínkou kvalitně odvedené práce.

Co děláme?

Nabízíme rychlé a kvalitní otevření zámku na dveřích nebo u auta. Zabouchli jste si klíče nebo je ztratili? Zlomil se vám v zámku klíč a vy si teď nevíte rady? To nevadí. Naše zámečnická pohotovost rychle, šetrně a kvalitně otevře každý zámek. Stačí nás zavolat, k dispozici jsme nonstop. Pokud se nemůžete dostat do vašeho trezoru, ten pro vás můžeme otevřít také.

Mezi další služby, které nabízíme, patří dále také celkové zabezpečení domu před vniknutím či jeho oprava po vloupání. Zabezpečení domu, to není jenom výměna zámku. Zavolejte nás a my vám navrhneme nejvhodnější mechanické a elektronické zabezpečení vaší domácnosti. Využijeme při tom naše dlouholeté zkušenosti se zabezpečováním objektů.

Pokud jste nás zavolali pozdě a předtím se do vašeho domu už někdo vloupal, provedeme opravu vašeho příbytku – vyměníme zámky, poškozená kování, instalujeme bezpečnostní opatření.

Kvalitní služby v celé Praze 24/7

Na naši zámečnickou pohotovost se můžete spolehnout, k dispozici je 24/7 pro celou Prahu a okolí. Máme několik zaměstnanců, abychom mohli být všude tam, kde nás urgentně potřebujete. Potrpíme si na profesionální přístup.

Naši zaměstnanci jsou profesionálové vyškolení na práci se zámky, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru. O tom svědčí také naše hodnocení. Na Google máme 4.8 z 5. Zároveň se snažíme nabízet vysokou kvalitu za rozumnou cenu, proto jsou naše služby cenově dostupné.

Pokud stojíte před jakoukoli zdánlivě neřešitelnou situací se zabouchnutými či ztracenými klíči, neváhejte a zavolejte nás. My vše vyřešíme za vás – rychle, kvalitně a efektivně.